بازی Battlefield V | کنسول پلی استیشن 4

Battlefield V for ps4

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
700,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

Battlefield 5 در تاریخ 29 آبان 1397 (20 نوامبر 2018) عرشه شد و شما می توانید آن را در PS4، Xbox One و PC بازی کنید. 

به طور رسمی، این بازی Battlefield V نامیده می شود و بر روی جنگ جهانی دوم تمرکز دارد. با تمام این این تفاسیر این چیز جدیدی نیست زیرا تمام نبرد های جنگ جهانی دوم را شما تا به حال میلیون ها بار تجربه کرده اید.

میدان جنگ 5 در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و به همین دلیل از 14 سال پیش شروع به کار خود کرده است. پیوستن یک کارگردان خوش تیپ خلاق لارس گوستاوسون به نام «بازگشت به رویای» برای او و تیمش است و استودیو قصد دارد پوشش مناطق جنگی را که معمولا در سایر بازی ها و فیلم ها نشان داده نمی شود.

آندرس مورل، تهیه کننده ارشد، توضیح داد: "ما همه در سواحل نورماندی بوده ایم. "ما آنجا بوده ایم، ما می دانیم آن چه در مورد آن است. ما می خواستیم یک جنگ غیرمنتظره در جنگ جهانی دوم را به نمایش بگذاریم تا عصر را از طریق مکان های نامرغوب و داستان های بی نظیر معرفی کنیم. به عبارت دیگر، انتظار ادامه ی تئوری جنگ جهانی اول برای پوشش جهانی BF1 است.

ویژگی های اصلی و حالت های جدید BATTLEFIELD 5:

شما می توانید استحکامات را در نقاط عطف ساخته و بازسازی کنید.

battle royale mod: حالت نبرد سلطنتی که از بخش های پرطرفدار است.

The 64-player Grand Operations mode: شامل حالت های مختلف در سراسر یک روایت مسابقه سمیشود. مانند عملیات BF1، اما با پیچ و تاب های بیشتر.

Combined Arms provides 4-player co-op: با استفاده از مأموریت های تولید شده بوسیله رویه ها، همکاری 4 بازیکن را فراهم می کند.

اعضای گروه میتوانند یکدیگر را احیا کنند حتی اگر آنها پزشک نباشند.

اسلحه های ثابت می توانند توسط وسایل نقلیه حمل شوند. بله، شما می توانید آنها را در حین دویدن بسوزانید.

شما می توانید بر روی پشت خود قرار بگیرید و دیدی 360 درجه داشته باشید. 

علاوه بر این، تغییراتی در نحوه تعادل بازی وجود دارد. یک عنصر "کمبود" وجود دارد که بدین معنی است که شما با مهمات و مواد منفجره کمتری نسبت به بازی های قبلی بازی می کنید. ایده این است که شما باید از کلاس های پشتیبانی برای تامین مجدد درخواست کنید و از دشمنان غافلگیر شوید. صفحه respawn نیز تغییر کرده است - شما می توانید انتخاب کنید که آیا خونریزی کمتری داشته باشد یا نه!، و سپس شما می توانید ببینید که چگونه تیم شما در حال پخش است، بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا به جمع آوری تخم ریزی و یا بازگشت به استقرار.

اما نکته مهم و قابل توجه که این روزها مورد توجه استودیوهای بازی سازی قرار گرفنه battle royale است که این بازی هم  دارای این بخش میباشد. بله، یک حالت نبرد سلطنتی وجود خواهد داشت.

بله، یک حالت تک نفره در Battlefield V نیز وجود دارد، و این همانند BF1 War Stories است. شخثیت اول یک جنگنده مقاومت زن در نروژ است. و این را همه ما می دانیم. سایر داستان های جنگ به عنوان جنگ جهانی دوم به عنوان پیشرفت و توسعه دنبال خواهد شد، بنابراین شما نیز در فرانسه روستایی، شهرستان روتردام و بیابان های شمال آفریقا مبارزه خواهید کرد.

داستان های جنگی همچنین فصل های جدیدی را در سرویس Live Battlefield 5 - که به نام Tides of War است، همراه می کنند، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که داستان های جدید را در زمانی که ما در یک فصل دیگر در Tides of War یا حداقل، اهداف مجدد داستان های موجد است تجربه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...