بازی Call of Duty: Modern Warfare | کنسول پلی استیشن 4

Call of Duty: Modern Warfare for ps4

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • سازگار با:: پلی استیشن 4
  • سبک:: شوتر اول شخص
  • حالت آفلاین:: دارد، تک نفره
  • حالت آنلاین:: دارد، 1-64 نفر
1,000,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سرانجام روز جمعه (25 اکتبر 2019) انتظارها به سر رسید و سری جدید Call of Duty: Modern Warfare بالاخره روانه بازارها شد.

 جهان در مرز فروپاشی است. Call of Duty Modern Warfare بار دیگر بازگشته تا مرز خیالات و واقعیات را با یکدیگر تلفیق کند. به نظر می رسد Activision به ریشه های اصیل خود باز گشته است.

بازی قبل از وقایع Call Of Duty 4: Modern Warfare صورت می گیرد در حالی که شخصیت کاپیتان پرایس به شدت ارتقا یافته است، اما شخصیت های اصلی بین کایل گاریک ، افسر سابق ارتش بریتانیا ، و افسر سیا ، الکس تغییر می کند. هر دو در حال تلاش برای کشتن یک ژنرال سرکش روس هستند و در این راه سرتاسر اروپا را به دنبال وی طی می کنند

call of duty modern warfare ps4.

همچنین تاکید بیشتری بر سبکهای مختلف بازی وجود دارد. می توانید گزینه های مخفیکاری را کشف کنید (حتی به لامپ های شلیک کنید تا از تاریکی به نفع خود استفاده کنید) یا مسائلی شبیه این. می توانید اسلحه دلخواه خود را انتخاب کنید و آزادی عمل در نوع حرکت به سمت خط داستانی را دارید.

بخش آنلاین

در قمت آنلاین Call of Duty Modern Warfare حالت های مختلفی وجود دارد که می توان آن ها انتخاب کرد. در اینجا به معرفی مختری از آن ها می پردازیم.

Team Deathmatch: این حالت بین 1-6 بازیکن در هر تیم وجود دارد. هدف این است که به 75 امتیاز برسیم ، جایی که هر یک از این بازی ها یک امتیاز است و یا در مدت زمان 10 دقیقه ای امتیاز بیشتری نسبت به تیم دیگر کسب می کند.

Free for All: هیچ دوست در اینجا نیست ، فقط دشمنان. همه حاضرند همه را بکشند و حد امتیاز 30 امتیاز است. اولین نفری باشید که در پایان 10 دقیقه 30 نفر کسب کرده و بالاترین تعداد امتیاز را کسب می کنید و قهرمان می شوید.


Cyber Attack: با تیم های 6 نفره ، این حالت بازیکنان را در موقعیتی قرار می دهد که بمبی را بکشند (EMP در این حالت) یا پخش کردن آن. چند تفاوت بین این حالت و دیگران در هنگام سقوط بازیکن وجود دارد ، احیای بازی فقط توسط هم تیمی دیگر انجام می شود یا در صورت پایان دور. اگر کل تیم شما بمیرد ، مسابقه تمام می شود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که حتی در هنگام پخش بمب ، مسابقه ادامه می یابد و همه افراد حاضر در تیم دیگر باید از بین بروند.

 Domination: کلاسیک قدیمی که همه دوست دارند و از آن متنفر هستند ، بازگرداندن آن را رقم می زند. هدف از این بازی گرفتن پرچم ها و نگه داشتن آنها تا زمانی که ممکن است است. اولین تیمی است که 200 امتیاز کسب می کند.

Search And Destroy: مانند بازی Rainbow Siege در یک خانه به دنبال کشتن رقبا هستید، نفرات از هر تیم بین 1-6 نفر می توامد باشد.

Headquarters: یک دفتر مرکزی تعیین شده بر روی نقشه ظاهر می شود و ماموریت تیم این است که محل قرارگاه را بگیرید و آن را برای هرچه بیشتر ممکن نگه دارید یا تا زمانی که تایمر برای مکان بعد از 30 ثانیه به پایان برسد. مسابقه به پایان می رسد که یا تایمر مسابقه به پایان برسد و یا به حد 200 امتیاز برسد. پس از دستگیری دفتر مرکزی ، هیچ بازپرداختی صورت نمی گیرد.

Hardpoint: شبیه به دفتر مرکزی ، اما تفاوت عمده این است که حد مجاز افزایش می یابد به 250 و در هنگام مرگ بازجویی وجود دارد.

Kill Confirmed: کشتن بازیکن یک چیز است. تأیید آنها چیز است. در این حالت وقتی بازیکن ها می میرند ، برچسب های سگ را که باید برداشت شود ، رها می کنند. اگر آنها برچسب های تیم دشمنان هستند ، شما یک نکته را می گیرید ، اگر برچسب ها برای شخصی در تیم بازیکنان باشد ، پس از گرفتن امتیاز از آن صرفه جویی می کنید. تیم اول با 75 امتیاز برنده شد.

Capture The Flag: یک بازیکن باید به پایگاه تیم دیگر برسد ، پرچم آنها را بگیرد و آن را به پایگاه خود بازگرداند تا یک امتیاز کسب کند.

call of duty modern warfare ps4 game

Infected: حمله اخیر زامبی ها به بازی های ویدیویی به Call of Duty: Modern Warfare فرا رسیده است. در اینجا ، تیم ها به سمت آلوده یا طرف سالم تقسیم می شوند. ماموریت ، همه افراد آلوده را از بین ببرید یا همه بازیکنان سالم را از بین ببرید. پیچش اضافه شده این است که طرف آلوده می تواند بازیکنان تیم دیگر را آلوده کرده و آنها را در مقابل تیم سالم قرار دهد.

Gun Game: بازیکن با یک اسلحه شروع می شود و در هر مرحله بعد از گذشتن از سد رقیب اسلحه را تغییر می دهد تا به حداکثر امتیاز برسد. این حالت شبیه Free-For-All است اما با تغییر اسلحه ها یک تفاوت ساز است.

Team Deathmatch 10v10: حالت Deathmatch اما با داشتن 10 بازیکن در هر تیم. حد مجاز امتیاز در Deathmatch به 100 امتیاز و 75 امتیاز افزایش می یابد.

Domination 10v10: یکسان با حالت Domination ، این نسخه به سادگی باعث افزایش اندازه تیم می شود که سطح هرج و مرج را افزایش می دهد. امتیاز دهی هنوز 200 امتیاز است.

این بازی برای اجرا مستلزم اتصال به اینترنت می باشد و دارای آپدیت اولیه اجباری می باشد.

سازگار با:
پلی استیشن 4
سبک:
شوتر اول شخص
حالت آفلاین:
دارد، تک نفره
حالت آنلاین:
دارد، 1-64 نفر
تاریخ عرضه:
25 اکتبر 2019
محتوای قابل دانلود:
دارد، اجباری
ریجن:
2

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...