بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood برای PS5

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood - PS5

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یک تجربه بی نظیر و پر از جنگ وحشیانه و ماجراهای عرفانی ، الهام گرفته از بازی معروف نقش آفرینی. شما کاهال هستید ، یک گارو قدرتمند که پس از از دست دادن کنترل خشم مخرب خود ، تصمیم به تبعید کرد. در تلاش برای رستگاری و خون ، كاهال نقش مهمی در جنگ بزرگ بین Garous و Endron ، یك شركت قدرتمند نفتی كه به Wyrm خدمات می دهد ایفا می كند و این سیاره را ویران می كند.

شما در نقش یکگرگینه به نام Cahal قرار دارید که بعلت عدم کنترل خشم از قبیله خود طرد شده.

در مأموریت های داستانی ، تمرکز زیادی بر روی مخفی کاری وجود دارد ، به Cahal اجازه می دهد تا اگر هوشمندانه عمل کنید ، مخفیگاه های دشمن را کشف کند. در نقش Cahal می توایند بین سه حالت جابجا شوید انسان، گرگ و گرگینه: گرگ می تواند دزدکی حرکت کند به طور غیرقابل شناسایی ، Cahal به عنوان یک انسان می تواند با افراد دیگر ارتباط برقرار کند ، و گرگینه می تواند خشم خود را برای از هم پاشیدن دشمنان استفاده کند.Cahal می تواند از فناوری استفاده کند ، به شما امکان می دهد دوربین های نظارتی را خاموش کرده و درها را از طریق رایانه باز کنید. همچنین می تواند بدون اینکه هشدار به دیگران بدهد ، نگهبانان را بی سر و صدا بکشید و همچنین مجهز به تیر انداز است که تیرهای محدودی دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...